Menu Close

Atvykimas gyventi

Kaip vyksta persikėlimas gyventi pas mus?

Sveiki atvykę į Palangos miesto globos namus!

         

 

          Kai įvertinote visą informaciją, apsvarstėte visas aplinkybes, pasitarėte su artimaisiais ir apsisprendėte gyventi su mumis, kyla klausimas: kaip vyksta persikraustymas ir įsikūrimas naujoje vietoje?

   

          Jūsų įsikraustymo data

         

Mes siekiame kiek galėdami palengvinti šį procesą, kad galėtumėte džiaugtis naujais namais ir leisti pirmąsias dienas be streso. Sutariame dėl Jums patogios atvykimo datos, kad turėtumėte pakankamai laiko pasiruošti. Jeigu reikia, organizuojame pagalbą persikraustant.

 

          Jūsų naujasis kambarys

         

            Pasirūpinsime, kad Jūsų kambarys būtų tinkamai paruoštas ir sutvarkytas. Viskas, ką jums reikės  padaryti, tai įsikelti gyventi.

 

           Jūsų įkraustymo palyda

       

           Jus pasitiks mūsų darbuotojas, kuris rūpinsis visais persikėlimo, įsikūrimo klausimais. Kiek pageidausite, jis aprodys Jums namus, kiemą. Parodys, kur galite rasti knygų ar pasigaminti mėgstamą patiekalą. Aptarsime, kokių turite pageidavimų dėl meniu, ir kartu su lydinčiu darbuotoju vyksime pirmiesiems pietums su mumis. Būsite supažindinti su stalo kaimynais ir aptarnaujančiu personalu.

         

          Mes pasirūpinsime

     

           Pirmosiomis dienomis svarbu patogiai ir jaukiai įsikurti. Būsime kartu kiek reikės – galbūt norėsite, kad padėtume sureguliuoti televizorių, rasti patogiausią vietą telefono pakrovėjui. Kartu su mūsų ūkio dalies darbuotojais pakabinsime mėgstamą paveikslą ar šviestuvą.

 

          Laikas savo kaimynams

 

          Pirmos dienos kupinos naujų įspūdžių. Neskubėdami susipažinkite su naujaisiais kaimynais, pasikalbėkite su darbuotojais.

 

          Pradėkite džiaugtis

     

          Geras jausmas, kad atvykote pas mus gyventi, ateina greičiau, nei manėte. Pasitikėkite mumis. Galbūt apsilankykite viename iš mūsų kultūrinių renginių ar nuvykite kartu prie jūros. O galbūt tiesiog pasimėgaukite ramybe ar TV laida savo kambaryje. Dabar turite laiko, taigi imkitės to, kas džiugina.

 

 

 

Education Template

Skip to content